HAKKIMIZDA

Evden Kaçış Oyunu Nedir?

Evden kaçış oyunu eskiden bilgisayarlarda oynadığımız kilitli odalardan kaçış oyunlarının gerçek hayata uyarlanmış halidir. Filmlerde seyrettiğimiz macera ve gerilimi arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz bir mekan. 2-6 kişilik arkadaş grubunuz ile oyunumuz için randevu alıp geliyorsunuz ve biz size çok eğleneceğiniz bir saat vaat ediyoruz.

Bir evin odalarında gizlenmiş ipuçlarını bularak evdeki bulmacaları çözmek oyunumuzun amacı. Bir süre sonra kendinizi oyuna kaptırmış evin içinde oradan oraya koştururken bulabilirsiniz. Oyunda dikkat, araştırma ve pratik zeka ön plana çıkıyor.

Gelin ve bir saat içerisinde çıkışa ulaşabilecek misiniz hep beraber görelim.

Yeni trend eğlence sistemi olan ‘Gerçek Odadan Kaçış Oyunları’ tüm hızıyla ülkemizde yayılmaktadır.

Bizim kategoride oyun evlerini takip etmek isteyenler için değerlendirmeler yapan bazı web adresleri;

Yeni Görev Web Sitesi
Room Escaper Web Sitesi
Kaçış Türkiye Web Sitesi
LockeyFive Web Sitesi

HİKAYEMİZ

UGT  (Ulusal Güvenlik Teşkilatı)  merkezinde hummalı bir çalışma hakimdi. İçerisi adeta arı kovanına benziyordu. Resmi olarak var olmayan bu teşkilat, sadece seçme ajanlardan kurulmuş, devletin elini kirletmek istemediği operasyonları yönetiyordu.Teşkilatın tüm operasyonları çok gizli statüsünde yürütülüyor, halkın haberi olmaması sağlanıyordu. Emirler direk olarak Cumhurbaşkanına bağlı bir komisyon tarafından değerlendirilip veriliyordu.

Komiser Cevdet silahının şarjörünü kontrol edip belindeki kılıfa yerleştirdi.Yanındaki ekip arkadaşları da benzer şekilde hazırlanıyorlardı.Uzun süredir devam eden takip sonunda meyvesini vermişti. Operasyon emri onaylanmıştı. Yaklaşık 1 saat önce UGT Komisyon başkanı bizzat arayarak Cevdetin ve ekibinin hazırlanmasını, beklenen operasyonun acilen yapılacağını bildirmişti. Apar topar operasyon merkezine gelen Cevdet önceden belirlenmiş olan operason ekibine haber vermiş ve merkezde toplanmalarını sağlamıştı. Daha önce yapılan operasyonun aksine bu sefer Cevdet ekibi dışarıdan yönetecekti. Son operasyonda kısmen başarılı olsalar da, Cerrahın elinden son kurbanını kurtarmak Cevdet ve ilk operasyon ekibine pahalıya mal olmuştu. Cevdet uzun bir süre psikolojik tedavi gördükten sonra tekrar işinin başına dönebilmişti. Ekibin 2 üyesi hala psikolojik tedaviye devam ediyordu.

Devamı için tıklayın

FOTOĞRAF GALERİSİ

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Eğitim Mahallesi Ünal Sokak İstanbul Plaza No:4 Dükkan : 2
Telefon: 0553 424 9013
Telefon: 0553 110 4809
E-Posta : zincir@zinciroyunu.com

    
Facebook Yorumları